O naší firmě

Společnost LF-AUTO vznikla počátkem roku 2000. Nejprve se zabývala prodejem ojetých vozidel ŠKODA, brzy poté se začala věnovat i opravám a údržbě vozidel.

Pro uspokojení i nejnáročnějších zákazníků byla v roce 2004 vystavěna nová, plně vybavená servisní dílna. V polovině roku 2006 byla dokončena výstavba autosalonu, který byl v roce 2016 zmodernizován. V druhé polovině roku 2017 byla zahájena výstavba nové moderní servisní dílny abychom tak mohli uspokojit veškeré náročné požadavky našich zákazníků.

V současné době se firma věnuje kompletnímu servisu vozidel všech značek do 3,5 t, prodeji vyzkoušených ojetých vozů a v neposlední řadě samostatnému prodeji nových vozidel ŠKODA a SUZUKI

Nabízíme Vám vše potřebné při rozhodování o nákupu nového vozidla. Navštivte náš autosalon, kde Vám naši zaměstnanci s výběrem vozu pomohou, navrhnou Vám možnosti  pojištění a ochotně zodpoví Vaše dotazy.

Je-li pro Vás výhodnější zakoupit ojetý vůz, náš autobazar nabízí kvalitní vyzkoušené ojeté vozy v zajímavých cenových relacích. Chcete-li vyměnit Váš starý vůz, nabízíme výkup, protiúčet i komisní prodej.

Pokud se rozhodnete doplnit výbavu Vašeho vozu, nabízíme širokou škálu příslušenství včetně náhradních dílů.